Personálny a školiaci špecialista

Well automation s.r.o.

Partizánska cesta 76, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
dohodou podľa vzdelania, praxe a znalostí, základ + odmeňova

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nábory personálu
Príprava a realizácia výberových konaní od uverejnenia inzerátu, cez výberové konania, hodnotenie uchádzačov, evidencia uchádzačov, až po návrh uchádzačov na prijatie do zamestnania

Po kvalitnom zaškolení na pozíciu
Tvorba plánov zaškolenia pre nových zamestnancov
Realizácia vstupných školení a tréningu nových zamestnancov
Objednávanie, monitorovanie, evidencia, spracovávanie a vyhodnocovanie všetkých školiacich aktivít (interných, externých) ako aj aktivít súvisiacich s rozvojom Ľudských zdrojov (v súlade so zákonom ako aj požiadavkami vedenia)
Tvorba, spracovanie, vyhodnocovanie ročného plánu vzdelávania
Tvorba inštrukcií a metodických postupov v súvislosti so vzdelávaním
Priama účasť na tvorbe programu rozvoja ľudských zdrojov a motivácie zamestnancov
Spolupráca pri nástupných/výstupných formalitách

kvalitné zaškolenie a tréning
permanentné vzdelávanie aj v oblasti manažmentu
motivujúce firemné prostredie a dobrý tím
príjem závislý od výsledkov a ochoty pracovať na zvyšovaní kompetencie personálneho špecialistu
dokonale porozumiete tomu, ako funguje človek a aký uchádzači pomôžu expanzií firmy

Chcete vo svojom živote zásadnú zmenu? Hľadáte zmysluplnú prácu kde uplatníte všetky vaše nadobudnuté skúsenosti a stanete sa nielen dobrým personálnym špecialistom ale aj odborníkom na tréning nových zamestnancov?
Dôležitá je chuť pracovať na sebe, neustále sa vzdelávať, byť ochotný tvrdo pracovať a pomáhať všetkým zamestnancom.
Táto pozícia nie je vhodná pre každého. Je náročná a zároveň veľmi uspokojujúca a zmysluplná. Je určená pre človeka, ktorý má rád ľudí, chce v živote aj niečo tvoriť, ovplyvňovať, učiť iných a meniť veci k lepšiemu.
Pre človeka, ktorý má jasno vo svojich postojoch.
Oporou mu bude skvelý tím a zázemie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti v personálnej oblasti - minimálne v súvislosti s personálnou agendou alebo vnútro firemným vzdelávaním sú veľkou výhodou, nie však nutnou podmienkou.

Well automation s.r.o. je firma zaoberajúca sa priemyselnou automatizáciou. Well automation vyvíja a dodáva bezporuchové a odolné technológie presne podľa zadania zákazníka, pre zisk a produktivitu zákazníka, aby stroje a automatizované výrobné linky vyrábali bez prestojov, s vyššou efektivitou, spoľahlivo a s dlhou životnosťou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1719456  Dátum zverejnenia: 22.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa vzdelania, praxe a znalostí, základ + odmeňova