Obchodno – technický zástupca pre východné Slovensko

Well automation s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fixný plat + provízia z predaja, 1000 až 2000 EUR priemerne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete využiť svoje vedomosti a pomáhať ľuďom?
Chcete si tak získať priateľov po celom Slovensku a užívať si ich priazeň?
Chcete byť akceptovaným a známym odborníkom?
Príďte k nám pracovať. Umožníme Vám to!
Vyškolíme a vytrénujeme Vás.

Predaj produktov svetových výrobcov komponentov pre priemyselnú automatizáciu (pozri www.murrelektronik.sk)
Poskytovanie technickej podpory zákazníkom.
Starostlivosť o súčasných zákazníkov a získavanie nových zákazníkov v pridelenom regióne.
Riešenie požiadaviek zákazníkov a spracovávanie špecifikácií produktov k nim.
Plánovanie a realizácia služobných ciest k prideleným zákazníkom.
Pravidelný reporting nadriadeným zamestnancom .
Účasť na odborných seminároch, tréningoch a školeniach .
Dosahovanie obchodných výsledkov podľa stanovených plánov .
sledovanie trhového prostredia, konkurencie, noviniek v danej oblasti.

Byť zamestnancom rozvíjajúcej sa firmy na vysokej úrovni.
Možnosť dosahovať náročné ciele.
Možnosť budovať svoju profesionálnu kariéru.
Možnosť profesionálneho rasu – budovanie manažérskej kariéry.
Možnosť profesionálneho rastu.
Možnosti ďalšieho vzdelávania.
Automobil, notebook, mobil

Hľadáme obchodno – technických zástupcov pre SR - východoslovenský kraj, región: Košický a Prešovský kraj.
Ak Vy, hľadáte výzvu, ste znalý trhu a máte chuť niečo zmysluplné vybudovať, staňte sa súčasťou nášho tímu.

Výkon práce v požadovanom regióne (podľa bydliska uchádzača). Tri dni v týždni stretnutia so zákazníkmi, 2 dni práca doma v externej kancelárii v bydlisku zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore senzorová technika, automatizácia, elektrotechnika alebo v príbuznom elektro-odbore
- min 3 roky praxe v automatizácii pre stredoškolákov.
- odborné vedomosti o senzoroch pre priemyselnú automatizáciu.
- schopnosť riešiť technické úlohy.
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu v angličtine a porozumieť prečítanému textu.
- schopnosť porozumieť prednáškam v angličtine
- skúsenosti a už dosiahnuté úspechy v aktívnom predaji v odbore elektro-komponenty pre priemysel sú veľkou výhodou.
- ochotu cestovať.

Well automation s.r.o. je firma zaoberajúca sa priemyselnou automatizáciou. Well automation vyvíja a dodáva bezporuchové a odolné technológie presne podľa zadania zákazníka, pre zisk a produktivitu zákazníka, aby stroje a automatizované výrobné linky vyrábali bez prestojov, s vyššou efektivitou, spoľahlivo a s dlhou životnosťou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1710070  Dátum zverejnenia: 7.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixný plat + provízia z predaja, 1000 až 2000 EUR priemerne