Technik špecialista

Well automation s.r.o.

Partizánska cesta 456/76, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fixný plat + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete využiť svoje vedomosti a pomáhať ľuďom?
Chcete si tak získať priateľov po celom Slovensku a užívať si ich priazeň?
Chcete byť akceptovaným a známym odborníkom?
Príďte k nám pracovať. Umožníme Vám to!

Dodávanie špičkových produktov výrobcu svetovej úrovne Murrelektronik, Wenglor sensoric GmbH, MTS SENSORS TECHNOLOGIE GmbH, FRASER Anti-Static Techniques LTD, PATLITE, COMITRONIC/BTi, EGE-Elektronik Spezial-Sensoren GmbH, a iných svetových výrobcov komponentov pre priemyselnú automatizáciu
(pozri www.murrelektronik.sk, www.eximtech.sk ).

Technik špecialista v našej firme pracuje v nasledujúcich krokoch.

Návrh: Analyzuje úlohy a požiadavky zákazníkov, navrhuje riešenia, doporučuje optimálne riešenie, navrhuje komponenty a systém, ktorý vyrieši zadané úlohy.

Test riešenia: Testuje alebo za určitých podmienok požičiava na testovanie funkčné typy a to aj vo výrobnej prevádzke.

Riešenie: Konečný návrh riešenia, schválenie zákazníkom, dodanie komponentov, inštalácia a implementácia komponentov a systému, testovanie.

Servis: Poskytovanie návodov na použitie, technickej dokumentácie, 24 hodinový hotline support, ďalší rozvoj riešenia, záručný a pozáručný servis.

Poskytuje technickú podporu zákazníkom. Starostlivosť o súčasných zákazníkov.
Rieši požiadavky zákazníkova spracováva špecifikácie produktov k nim.
Plánuje a realizuje služobné cesty k prideleným zákazníkom.
Zúčastňuje sa na odborných seminároch, tréningoch, školeniach a výstavách.
Pravidelne reportuje nadriadeným.

Byť zamestnancom rozvíjajúcej sa firmy na vysokej úrovni.
Možnosť dosahovať náročné ciele.
Možnosť budovať svoju profesionálnu kariéru.
Možnosť profesionálneho rasu – budovanie manažérskej kariéry.
Možnosť profesionálneho rastu.
Možnosti ďalšieho vzdelávania.
Automobil, notebook, mobil

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme TECHNIKA ŠPECIALISTU.
Ak Vy, hľadáte výzvu, ste odborne znalý a máte chuť niečo zmysluplné vybudovať, staňte sa súčasťou nášho tímu.

Výkon práce v Banskej bystrici

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore senzorová technika, automatizácia, elektrotechnika alebo v príbuznom elektro-odbore
- min 3 roky praxe v automatizácii pre stredoškolákov.
- odborné vedomosti o senzoroch pre priemyselnú automatizáciu.
- schopnosť riešiť technické úlohy.
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu v angličtine a porozumieť prečítanému textu.
- schopnosť porozumieť prednáškam v angličtine
- skúsenosti a už dosiahnuté úspechy v aktívnom predaji v odbore elektro-komponenty pre priemysel sú veľkou výhodou.
- ochotu cestovať.

Well automation s.r.o. je firma zaoberajúca sa priemyselnou automatizáciou. Well automation vyvíja a dodáva bezporuchové a odolné technológie presne podľa zadania zákazníka, pre zisk a produktivitu zákazníka, aby stroje a automatizované výrobné linky vyrábali bez prestojov, s vyššou efektivitou, spoľahlivo a s dlhou životnosťou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1707397  Dátum zverejnenia: 3.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixný plat + prémie