Technicko-obchodný zástupca pre stredné Slovensko

Well automation s.r.o.

Partizánska cesta 456/76, 974 01 Banská Bystrica, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fixný plat + provízia z predaja, 1000 až 2000 EUR priemerne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete využiť svoje vedomosti a pomáhať ľuďom?
Chcete si tak získať priateľov po celom Slovensku a užívať si ich priazeň?
Chcete byť akceptovaným a známym odborníkom?
Príďte k nám pracovať. Umožníme Vám to!
Vyškolíme a vytrénujeme Vás.

Predaj produktov svetových výrobcov komponentov pre priemyselnú automatizáciu (pozri www.murrelektronik.sk)
Poskytovanie technickej podpory zákazníkom.
Starostlivosť o súčasných zákazníkov a získavanie nových zákazníkov v pridelenom regióne.
Riešenie požiadaviek zákazníkov a spracovávanie špecifikácií produktov k nim .
Plánovanie a realizácia služobných ciest k prideleným zákazníkom.
Pravidelný reporting nadriadeným zamestnancom .
Účasť na odborných seminároch, tréningoch a školeniach .
Dosahovanie obchodných výsledkov podľa stanovených plánov .
sledovanie trhového prostredia, konkurencie, noviniek v danej oblasti.

Práca obchodníka v tejto oblasti je náročná. Vyžaduje si VÝRAZNÚ osobnosť, ktorá má veľkú ochotu veľa sa učiť a neustále sa vzdelávať.
Zároveň nemá obavy s prekonávania prekážok a prípadného počiatočného odmietnutia.
Preto budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej pracovnej činnosti preukázateľne dosiahli veľmi dobré výsledky.
Dokážete si predstaviť predaj riešení pre automatizačné technológie, renomovaných značiek ? Dokážete dlhodobo udržiavať vzťahy so svojimi zákazníkmi?
Máte ambíciu neustále pracovať na svojej kompetencii a stať sa technickým poradcom a partnerom svojim zákazníkom ?
Na začiatku môžete nadviazať na veľmi dobrú pozíciu spoločnosti na danom trhu, ale očakávajú sa od Vás aj akvizície úplne novým klientom.
Môžete sa oprieť o vysokú podporu najvyššieho vedenia a dlhodobý tréning.

Budete operovať formou " home office " v stredoslovenskom regióne.
Raz do mesiaca Vás čaká porada na centrále. Ak nemáte obavy z vycestovania do zahraničia môžete zvyšovať svoju kompetenciu obchodníka na školeniach našich zahraničných partnerov.
Veľmi dobré výsledky Vám zabezpečia nadštandardný príjem istú budúcnosť aj z dlhodobého hľadiska a predovšetkým zaujímavú a hodnotnú prácu.

Automobil, notebook, mobil
Byť zamestnancom rozvíjajúcej sa firmy na vysokej úrovni.
Možnosť dosahovať náročné ciele.
Možnosť budovať svoju profesionálnu kariéru.
Možnosť profesionálneho rasu – budovanie manažérskej kariéry.
Možnosť profesionálneho rastu.
Možnosti ďalšieho vzdelávania.

Hľadáme obchodno – technických zástupcov pre SR - stredoslovenský kraj, región: Banskobystrický, Žilinský, Trenčiansky kraj.
Ak Vy, hľadáte výzvu, ste znalý trhu a máte chuť niečo zmysluplné vybudovať, staňte sa súčasťou nášho tímu.

Výkon práce v požadovanom regióne (podľa bydliska uchádzača). Tri dni v týždni stretnutia so zákazníkmi, 2 dni práca doma v externej kancelárii v bydlisku zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdelanie v odbore automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika alebo v príbuznom elektro – odbore
Odborné vedomosti o snímačoch polohy, o elektro – komponentoch pre priemyselnú automatizáciu a schopnosť riešiť technické úlohy
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu v angličtine alebo v nemčine a porozumieť prečítanému textu
ALEBO
Stredoškolské vzdelanie v odbore elektro s minimálnou praxou 3 rokov v odbore priemyselná automatizácia
Ochotu cestovať.

Well automation s.r.o. je firma zaoberajúca sa priemyselnou automatizáciou. Well automation vyvíja a dodáva bezporuchové a odolné technológie presne podľa zadania zákazníka, pre zisk a produktivitu zákazníka, aby stroje a automatizované výrobné linky vyrábali bez prestojov, s vyššou efektivitou, spoľahlivo a s dlhou životnosťou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1593386  Dátum zverejnenia: 24.6.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixný plat + provízia z predaja, 1000 až 2000 EUR priemerne