Skladník

MULTISTAL & LOHMANN SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Istebne, Dolný Kubín
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
630 - 650 + odmeny za kvalitne urobenu pracu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-fyzické preberanie a výdaj hutného materiálu (výkladky / nákladky 10t mostovým žeriavom);
-vizuálna kontrola hutného materiálu, kontrola vykonávaná na základe dodacích a iných sprievodných dokumentov;
-príprava hutného materiálu pre zákazníkov vo výrobných dĺžkach alebo delených na fixné dĺžky pomocou pásovej píly;
-manipulácia tovaru 10t mostovým žeriavom, prípadne vysokozdvižným vozíkom;
-zodpovednosť za správu materiálu, evidencia pohybu zásob;
-udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

-viazačský kurz
-žeriavnicky preukaz (prípadne zabezpečíme)

Sme medzinárodná spoločnosť Multistal & Lohmann SLOVENSKO s.r.o., zaoberajúca sa skladovaním a dodávkou hutného materiálu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Papiernicka 1789/20
03401 Ružomberok
ID: 2730762   Dátum zverejnenia: 20.9.2016