Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. Od roku 2015 ponúka naša spoločnosť unikátny program MultiSport, zameraný na oblasť športu a relaxácie tiež klientom na Slovensku a to na viac než 120 športoviskách. Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dynamicky rastúca spoločnosť a s ňou môžeš rásť aj Ty.

Do nášho mladého a príjemného týmu hľadáme nového kolegu či kolegyňu na pozíciu:

Obchodný zástupca / Sales Consultant

Zvažujete prácu ako obchodník pre Benefit Systems Slovakia? Odpovedzte si na tieto otázky:
  • Je Vám blízka oblasť športu a zdravého životného štýlu?
  • Naozaj Vás baví aktívne obchodovať (od vyhľadania kontaktu, cez zavolanie a dohodnutie schôdzky vo veľkej firme, po osobné jednanie s cieľom získať firmu pre zapojenie do programu MultiSport)?
  • Dokážete pracovať samostatne a systematicky s cieľom realizovať minimálne 20 telefonátov denne, 8 schôdzok týždenne (ide výhradne o akvizíciu), a zvládnete predať viac než 100 karet MultiSport mesačne?
  • Máte veľa energie, výdrž a drive preniknúť do prostredia športových benefitov a budete s nadšením prezentovať program MultiSport?
Pokiaľ áno, potom hľadáme práve Vás!

Náplň Práce:

– Vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov vo zverenom regióne
– Príprava a realizácia ponúk, cenových kalkulácií, prezentácií a dalších informačných/propagačných aktivít podporujúcich predaj
– Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci firmy
– Cestovanie v rámci SR
– Efektívne riadenie obchodných príležitostí
– Reportovanie a vykazovanie svojmu nadriadenému

Požadujeme:

– SŠ/VŠ vzdelanie
– Skúsenosti z pozície obchodného zástupcu aspoň 2 roky
– Skúsenosti s predajom služieb
– Nadšenie pre šport
– Dobré komunikačné a prezentačné vlastnosti
– Kreativitu, flexibilitu, time management
– Samostatnosť, proaktivita a flexibilný prístup, orientáciu na výsledok
– Výbornú znalosť slovenského jazyka, znalosť anglického jazyka výhodou
– Záujem o vlastné zvyšovanie odborných znalostí
– Vodičský preukaz sk. B

Ponúkame:

– Zaujímavú a kreatívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti
– Samostatnú a zodpovednú prácu s možnosťou sebarealizácie
– Motivujúce pracovné a platové podmienky
– Príjemné pracovné prostredie
– Zamestnanecké benefity – karta MultiSport
ID: 2233559  Dátum zverejnenia: 9.11.2015