Vodič MKD - Dvojosádka

Müller-Transporte, s.r.o.

Miesto práce
Benelux, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Každý netto nástupný mesačne od 1400 do 1700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

miesto nástupu do práce: Viedeň (Wiener Neudorf), JAZDÍ SA CELÁ ÚNIA - prevažne však Benelux. Jazdí sa len s mrazákmi (obyčajné, predelovacia stena, posuvná podlaha) a vo výnimočných prípadoch chladiarenské kontajnery. Jazdí sa systémom cca 2 tyzdne vonku/2-3 dni doma. Deň nástupu na turnus je ktorýkoľvek deň v týždni-podla potreby dispečera. V prípade nutnosti sa dá dohodnúť turnus 3+1 alebo 4+1. Každý netto nástupný mesačne od 1400 do 1700 EUR (základ, diety, prémia, príplatky za víkendy).

práca v rodinnej firme, férové jednanie, nový vozový park - Scania R 420 Topline (s chladničkou v kabíne)

pohovory sa robia na Bratislavská 288, SK-908 01 Kúty. Treba deň dopredu zavolať (nevolať štvrtky) a dohodnúť si termín pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič MKD v EU

Počet rokov praxe

1

karta vodiča - digitálny tachograf, kvalifikačná karta vodiča, lekárska prehliadka, psychotesty, výpis z registra trestov. Prax s návesom v únii nutná. Skúsenosti s mrazákom výhodou!

www.muellertransporte.at

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1895024  Dátum zverejnenia: 10.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Každý netto nástupný mesačne od 1400 do 1700 EUR