Hľadáme špecialistu na automatizované zariadenia: nastavovanie a testovanie

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
1 500 EUR/mesiacod 1500€/mesiac (brutto) - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oživovanie, nastavovanie a testovanie strojných zariadení

- Odstraňovanie chýb a reportovanie

- Podpora predaja

- 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )

- Flexibilný pracovný čas- Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)

- Ročné prehodnocovanie mzdy

- Multisport karta- Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )

- Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny

- Stravné lístky v hodnote 6 €/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti

- Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Pozícia sa obsadzuje pre sesterskú firmu Muehlbauer Automation s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Vzdelanie v elektrotechnickom smere

- Vyhláška 21§

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B1)

- Pneumatika

- Skúsenosti v oblasti senzoriky

- PLC znalosti výhodou- Znalosť pohonov

– Frekvenčné meniče, DC/AC motory, Servo pohony, lineárne motory

- Znalosť inšpekčných SW (Vision) výhodou

- Schopnosť čítania technickej dokumentácie (ELE + PNEU)

-Znalosť PC protokolov, IP, Serverov- Znalosť Beckhoff produktov– výhodou

- Manuálna zručnosť

- Odolnosť voči stresu

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dušan Halász
Tel.: +421376946287
E-mail: poslať životopis
ID: 4625504  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac