Mzdový účtovník

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
1 300 EUR/mesiacod 1.300eur/brutto - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

Tvorba prihlášok, prerušení a odhlášok do sociálnej a zdravotnej poisťovne
Spracovanie miezd, odoslanie výplatných pások
Tvorba mesačných výkazov do ZP,SP, DU
Kontrola dochádzky zamestnancov, Nahrávanie udajov o dochádzke do systému SAP
Výstupné dokumenty : vypracovanie ELDP, Zápočtové listy, potvrdenie o prijme
Spracovanie RZD
Evidencia PN, OCR, priepustiek
Exekúcie
Stravovanie zamestnancov - objednávky, evidencia, odovzdanie, gastrolístky
Formuláre pri vyslaní zamestnancov do zahraničia
Spracovanie reportov podľa potreby + tvorba štatistík
Príprava HR analýz pre manažment

1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
Flexibilný pracovný čas
Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
Ročné prehodnocovanie mzdy
Stravné lístky v hodnote 6€
Multisport karta
Sociálne benefity (prémie pri životných udalostiach – sobáš, narodenie dieťaťa,vek a odpracované roky
Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

-predchádzajúca skúsenosť so spracovaním miezd

  • znalosť mzdového modulu v softvéri SAP - výhodou
  • skúsenosť so mzdovým účtovníctvom min. 1 rok
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni B2
  • znalosť zákonníka práce

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dajana Kondeová
E-mail: poslať životopis
ID: 4011682  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac