Inžinier kvality- deutsche Sprache ist notwendig

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 233, okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manažment interných a externých reklamácií
  • aktívna starostlivosť o zákazníka pri reklamáciách
  • rešerše, analýzy chýb pomocou podkladov z výroby a s podporou výroby
  • príprava formulárov 4D a 8D
  • úzka spolupráca s prípravou výroby vo vzťahu k dodacím termínom a zmenám postupov
  • vystavovanie výrobných a zákazníckych reklamácií

  • flexibilný pracovný čas
  • atraktívny odmeňovací systém (13ty plat)
  • tímbildingové akcie
  • jazykové kurzy pre zlepšenie tvojho speakovania alebo šprechovania
  • práca v mladom kolektíve
  • možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • ukončené vzdelanie strojárskeho zamerania
  • výhodou sú znalosti opracovania kovov a povrchovej úpravy
  • znalosti z manažmentu reklamácií
  • znalosti MS office a SAP výhodou
  • komunikatívny nemecký jazyk, anglický jazyk výhodou
  • analytické myslenie, schopnosť komunikovať a presadiť sa

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 2840079  Dátum zverejnenia: 9.1.2017