Можливість для людей з України

HR Senior recruiter / Talent sourcer

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacod 1600€/brutto v závislosti od skúsenosti a seniority kandidáta môže byť ponúknutá aj vyšsia mzda ako je uvedená v inzeráte + 13ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nábor a výber vhodných pracovníkov do divízie R&D a výroby,
  • prezentovanie spoločnosti na burzách práce, na univerzitách ale aj v zahraničných pobočkách,
  • nábor a výber zamestnancov z tretích krajín- pohovory v anglickom jazyku,
  • participácia na marketingových aktivitách, aktívne využívanie soicálnych médií,
  • príprava pracovných zmlúv a všetkých vstupných i výstupných dokumentov,
  • práca s programom SAP,
  • reporting podľa potreby.

  • 13ty plat
  • flexibilná pracovná doba
  • preplácané jazykové kurzy (150€/semester)
  • každoročné prehodnocovanie platu
  • sociálne benefity (príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, pracovné, životné jubileá)
  • teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • ovocie k obedom
  • stravné lístky v hodnote 5,50€/deň

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Vybraní kandidáti budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • skúsenosť s recruitingom min.2- 3 roky
  • predchádzajúce skúsenosti s recruitingom R&D pozícii veľkou výhodou
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni is MUST
  • motivovaný energický človek s nápadmi a ideami, ktoré nám pomôžu dosiahnuť spoločný cieľ

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dajana Kondeová
E-mail: poslať životopis
ID: 2691291  Dátum zverejnenia: 2.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac