Elektrotechnik (automatizácia)- Nitra

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
od 800€/brutto pre absolventa až 1030€/burtto a viac pre uchádzača so skúsenosťami, ktoré spoločnosť zohľadní pri pohovore + 13ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž elektrických súčastí podľa elektrickej schémy zapojenia,
  • uvedenie riadiacej elektroniky stroja do prevádzky,
  • kontrola prevedených operácií,
  • vyhľadávanie chýb, analýza a ich oprava,
  • skúšky na elektrických zariadeniach,
  • dodržiavanie záväzných predpisov.

  • práca v dvojzmennej prevádzke,
  • zaškolenie priamo na oddelení,
  • príležitosť pre významný kariérový rast,
  • bonusový systém (dochádzkový bonus + dovolenkový bonus = 13ty plat),
  • cestovný bonus (podľa km) až do výšky 60€/mesiac,
  • stravné lístky v hodnote 4,20€,
  • bonus za teamleadra- 100€/mesačne
  • sociálne benefity (pri narodení dieťaťa, pri svadbe),
  • pracovné a životné jubileum bonus,
  • možnosť vyslania na služobnú cestu.

V prípade záujmu posielajte svoj profesný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu [email protected].
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, mechatronik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • SŠ elektrotechnického smeru,
  • platné osvedčenie - § 21,
  • technické znalosti z oblasti strojov výhodou,

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 2171971  Dátum zverejnenia: 13.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800€/brutto pre absolventa až 1030€/burtto a viac pre uchádzača so skúsenosťami, ktoré spoločnosť zohľadní pri pohovore + 13ty plat