Elektromontážnik

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Dolné Krškany, Roding, Nitriansky kraj, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • konštrukcia riadenia strojov podľa elektronických plánov,
  • zapájanie rozvodných skríň a prvkov automatizácie (PLC a servomechanizmov)
  • prepojenie mechanických zostáv stroja,
  • kompletné prepojenie stroja,
  • konfigurácia počítača stroja,
  • uvedenie riadiacej elektroniky stroja do prevádzky,
  • konečný test s príslušnou dokumentáciou,
  • kontrola prevedených operácií,
  • vyhľadávanie chýb, analýza a ich oprava,
  • skúšky na elektrických zariadeniach podľa príslušných noriem,
  • dodržiavanie záväzných predpisov.

  • práca v medzinárodnej firme,
  • možnosť práce vo vývoji,
  • výhodné platové podmienky.

V prípade záujmu posielajte svoj profesný životopis v slovenskom a cudzom jazyku na e-mailovú adresu [email protected].
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, elektrické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie elektrické, elektrotechnické,
  • rýchle chápanie aj komplexnejších situácií,
  • technické znalosti z oblasti strojov,
  • skúsenosti so zapájaním rozvodných skrín a prvkov automatizácie sú nutné,
  • komunikačná znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA je nutná.

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 2107512  Dátum zverejnenia: 13.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou