Chemik na oddelení galvaniky

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nemecko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • rozhodnutia o koncentrácii podmienok v galvanizačných vaniach a zmeny s tým súvisiace,
  • denné meranie ph hodnôt a úpravy,
  • spravovanie odpadov pred vypustením do kanalizácie,
  • kontrola a správa skladových zásob,
  • kontrola a správa vaní.

  • práca v medzinárodnej spoločnosti priamo v Nemecku,
  • nadštandardné platové podmienky,
  • odborné vzdelávanie plne hradené spoločnosťou podľa potrieb zamestnanca

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať v nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • ukončené vzdelanie ako laborant, chemik, galvanik,
  • preukaz na vysokozdvižný vozík,
  • znalosť MS Office balíka,
  • ochota pracovať v zmenách,
  • znalosť nemeckého jazyka písmom i slovom,
  • tímovosť, zodpovednosť, flexibilita.

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2017238  Dátum zverejnenia: 6.7.2015