Manažér výroby (Spišská Nová Ves)

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zvyšovanie efektívnosti a optimalizovanie výrobných procesov,
  • komplexné riadenie výrobných procesov (orientácia na CNC frézovanie, CNC sústruženie), odhľadovanie nedostatkov a zabezpečenie plynulého chodu jednotlivých oddelení frézovania, sústruženia, zvárania,
  • vedenie vedúcich úsekov, tímlídrov,
  • spolupráca s prierezovými oddeleniami,
  • reporting.

  • motivujúca mzda od 1.300 € brutto, uvedená mesačná mzda predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté.
  • spoločnosť zohľadní kvalifikáciu kandidáta na základe jeho skúseností,
  • 13. plat,
  • 1x ročne výkonnostná prémia,
  • vzdelávanie plne hradené spoločnosťou podľa potrieb zamestnanca a iné

Ospravedlňujeme sa všetkým uchádzačom o prácu, ktorí neboli resp. nebudú kontaktovaní, ale z dôvodu náročnosti výberového procesu kontaktujeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.
Zároveň prosíme uchádzača, aby k životopisu pridal text: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal spoločnosti Muehlbauer s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov po dobu jedného roka alebo do písomného odvolania v zmysle zak.č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske / ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • flexibilita,
  • rýchle pracovné tempo a rýchle nasadenie,
  • výborné technické myslenie,
  • strojárske vzdelanie,
  • komunikatívnosť,
  • samostatné vystupovanie,
  • aktívne ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka,
  • zodpovednosť a tímová spolupráca
  • ovládanie SAP výhodou

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 2015411  Dátum zverejnenia: 5.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 €