Muehlbauer
Technologies s.r.o.
Novozámocká 233
949 05 Nitra

Rozširujeme svoj tím- Senior Konštruktér

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v tíme konštruktérov vyvíjajúcich najnovšie konštrukčné prvky v oblasti automatizačnej a personalizačnej techniky (stroje pre výrobu kariet, pasov, občianskych preukazov a pod.).
Výber vhodných nakupovaných dielcov, definovanie náhradných a spotrebných dielcov.
Stanovenie a skúšanie normovanej výrobnej dokumentácie (detailné výkresy, výkresy zostáv, kusovníky, montážne návody, skúšky).
Aktualizácia výrobnej dokumentácie a dokumentov.

- flexibilná pracovná doba
- odborné vzdelávanie plne hradené spoločnosťou podľa potrieb zamestnanca
- jazykové kurzy priamo v spoločnosti
- koncoročné odmeny ( min 50% mesačného platu)
- dovolenkový príspevok ( 50% mesačného platu)
- každoročné prehodnocovanie platu s dôrazom na aktivitu a flexibilitu zamestnanca
- príspevok na šport a kultúru
- možnosť odborného i kariérneho rastu
- práca v medzinárodnej spoločnosti, mladý tím konštruktérov
- možnosť zapojenia sa do rotačného programu po koncernových závodoch
- teambuildingové akcie pre zamestnancov i rodinných príslušníkov

- prax na obdobnej pozícii aspoň 4 roky
- VŠ vzdelanie technického smeru, resp. SŠ (veľkou výhodou v odbore mechatronika)
- ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni podmienkou , nemecký jazyk výhodou
- konštrukčné skúsenosti v odbore manipulačnej a automatizačnej techniky výhodou
- ovládanie práce s programom SOLIDWORKS, resp. iným 3D SW
- ochota cestovať do zahraničia

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, pošlite svoj životopis v slovenskom a cudzom jazyku e-mailom, prípadne poštou na dole uvedený kontakt.
V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné Vašu žiadosť ďalej spracovať. „Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Muehlbauer Technologies s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Vybraní kandidáti budú kontaktovaní
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1766044   Dátum zverejnenia: 15.11.2016