Projektový manažér- automatizácia

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plánovanie a zodpovednosť za vedenie výskumno-vývojových ako aj zákaznických projektov (deadlines, costs, quality),
  • zavádzanie projektových opatrení pre dosiahnutie cieľa,
  • kontrola dodržiavania projektového plánu a reportovanie,
  • rozhodovanie, priama komunikácia so zákazníkom
  • vedenie projektového tímu

  • práca pre celostvetového lídra na trhu výroby strojov ,
  • neustále vzdelávanie, zaškolenie v materskej firme v Nemecku,
  • 13. plat,
  • 1x ročne výkonnostná prémia,
  • vzdelávanie plne hradené spoločnosťou podľa potrieb zamestnanca.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, pošlite svoj životopis e-mailom na [email protected] v anglickom a slovenskom jazyku.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického zamerania
  • vítané skúsenosti v oblasti projektového manažmentu,
  • výborné komunikačné schopnosti, schopnosť riadiť projektový tím
  • anglický jazyk slovom a písmom podmienkou
  • ochota cestovať

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 1605053  Dátum zverejnenia: 14.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou