Opatrovateľ/ka do rodín v Nemecku- plat od 1500-2200 EUR/mesiac

MUDr. Jana Kinčeková PhD.- LIVING

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NEMECKO-Dlžka turnusov 4 - 8 týždňov alebo podľa dohovoru.
Platové ohodnotenie je od 1500 do 2200 Eur /mesačne
Podmienka: aktívna slov. alebo česká živnosť !
Výška platu závisí od úrovne nemeckého jazyka a skúsenosti.
Cestovné hradené do výšky 130-180 Eur tam a späť.
!!!!URGENT- 31.07.pre muža - Reichertshofen-1650 EUR-mesiac
denne dostávame a robíme výmeny pre 10 - 15 rodín v celom Nemecku

PRI VZÁJOMNEJ SPOKOJNOSTI PRE OPATROVATEĽKY S DOBROU ! NEMČINOU PONUKNEME RODINU AJ VO ŠVAJČIARSKU.

- veľký počet voľných rodín/možnosť výberu
- cestovné hradené extra vo výške 130 až 180 Eur,
- bezplatná strava a ubytovanie v rodinách
- aktívna pomoc v prípade potreby riešenia pracovných problémov ako aj zmeny zdravotného stavu pacienta

Informácie o výberovom konaní

Podmienka: aktívna slov. alebo česká živnosť !-Nemecko
komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
prax v opatrovaní aspoň z domáceho prostredia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

rodiny v Nemecku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Agentúra LIVING-MUDr. Kinčeková Jana, PhD je medicínskou personálnou agentúrou, ktorá vznikla v roku 2011 a poskytuje personálne služby v oblasti zdravotníctva pre opatrovateľky a zdravotné sestry. Pracovné pozície pre opatrovateľky sú po celom území Nemecka.
 Nezáleží na vzdelaní
 Nezáleží ani na Vašom veku
 Máte aspoň základnú znalosť nemeckého jazyka
Nemecké rodiny rovnako hľadajú Vašu pomocnú ruku – zodpovedné ženy a mužov s dobrou morálkou a citlivým prístupom k starému človeku , či imobilnému – telesne postihnutému pacientovi. Žiadne poplatky vopred neplatíte!!
Výhody našej spoločnosti:
Pravidelné ponuky nových rodín
Adekvátne ohodnotenie
Zabezpečenie prepravy
Nepretržitý kontakt a profesionálne poradenstvo z našej strany
Mail: [email protected]

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2093701  Dátum zverejnenia: 21.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2200 EUR/mesiac