Staň sa súčasťou nášho tímu ako recepčný/á a zabezpeč najlepšie možné skúsenosti pre našich hostí

MTF Hotel, s.r.o.

Miesto práce
Tatranská Javorina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned´
1 000 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy a sviatky + motivačne ohodnotenie každý mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prijímaš a vybavuješ rezervácie, a zaisťuješ, aby sa hostia cítili vítaní.
  • Zabezpečuješ evidenciu hostí, vrátane check-in a check-out procesov.
  • Poskytuješ promptnú odpoveď na e-mailové a telefonické požiadavky.
  • Vystavuješ hotelové účty a všetky s nimi spojené náležitosti.
  • Spolupracuješ a komunikuješ s ostatnými oddeleniami hotela, aby zabezpečil hladký pobyt pre hostí.
  • Zodpovedáš za hotovosť zverenú do tvojej starostlivosti.
  • Zabezpečuješ doplnkové služby podľa požiadaviek hostí.
  • Ďalšie povinnosti podľa potreby.
  • Typický deň na pozícii recepčného/recepčnej zahŕňa priateľskú a profesionálnu komunikáciu s hostami, evidenciu hostí a prácu s hotelovým systémom HORES.
  • Typická pracovná doba je 12-hodinová zmena, s možnosťou práce aj na nočné zmeny.

  • Získaj možnosť ubytovania zadarmo a ušetri si náklady na bývanie.
  • Vychutnaj si zamestnaneckú stravu a užívaj si chutné jedlá každý deň.
  • Využi naše wellness a športové centrum a udržuj sa vo forme aj počas pracovného dňa.
  • Získaj 50% zľavu na ostatné služby a ušetri pri svojich nákupoch.
  • Buď súčasťou mladého tímu a pracuj v príjemnom pracovnom prostredí.
  • Získaj skúsenosti v oblasti pohostinstva a využi ich na svoju ďalšiu kariéru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
  • Chuť pracovať a zlepšovať sa
  • Výhodou je prax v hotelovom odvetví
  • Znalosti v programe HORES sú výhodou
  • Stredoškolské vzdelanie je typicky požadované
  • Základné znalosti v IT sú výhodou
  • Tímový hráč s pozitívnym prístupom

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním ubytovacích a stravovacích služieb
viac na www.hotelmontfort.sk

Kontakt

ID: 3651299  Dátum zverejnenia: 20.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac