Vodič MV do 7,5t

MTB Transport s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 93, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
900-1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič MV do 7,5t (vozidlo Iveco Daily 70C17, r.v.2015,
- týždenné turnusy - pracovná doba od nedele do piatku,
- trasy: SK-PL-CZ-HU
- vedenie vozidla riadnym a bezpečným spôsobom s ohľadom na stav vozovky, poveternostné podmienky, dopravnú situáciu a dodržanie všetkých dopravných predpisov,
- kontrola naloženia, vyloženia a zabezpečenia nákladu v rámci stanovenej nosnosti vozidla,
- doprava tovaru podľa pokynov dispečera,
- dodržanie pracovného rozvrhu a určenej trasy,
- vedenie záznamov o prevádzke vozidla, obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
- platné vodičské oprávnenie sk. B,C,
- platné psychotesty,
- platná tachografová karta,
- platná kvalifikačná karta vodiča,

- vyrovnaný postoj k vysokému pracovnému nasadeniu,
- zodpovednosť,
- samostatné myslenie, flexibilita, prispôsobivosť,
- rozhodnosť a odolnosť voči mentálnej záťaži a stresu,
- bezúhonnosť.

- dopravno-špedičná spoločnosť
- zaoberáme sa vnútroštátnou a medzinárodnou nákladnou dopravou

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2936026  Dátum zverejnenia: 22.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900-1500 €