APQP - Inžinier kvality

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Horné Ozorovce 261, 957 03 Bánovce n / B, okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za proces schvaľovania výrobkov do sériovej výroby medzi MTA IT a MTA SK,
  • podieľanie sa na príprave nových projektov, participácia na projekte počas celej jeho fázy,
  • zodpovednosť za implementáciu, riadenie a dodržiavanie štandardov kvality podľa ISO TS,
  • vykonávanie revízie PFMEA a CP na základe interných/externých zákazníckych požiadaviek, resp. pri zmenách.

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • finančné benefity (13. plat, ročný bonus podľa stanovených splnených cieľov),
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity,
  • flexibilný pracovný čas,
  • darčekové poukážky, firemné akcie.

Žiadosť do zamestnania a životopis v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Minimálne 1 rok praxe na podobnej pozícii alebo v oblasti kvality, aspoň 1 projekt v rámci APQP,
  • znalosť nástrojov kvality, PFMEA, SPC, MSA, hlásenia 8D, ISO TS,
  • nezávislý úsudok a iniciatíva,
  • schopnosť prijať správne rozhodnutie v správny čas,
  • technické myslenie,
  • ochota cestovať.

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3141690  Dátum zverejnenia: 25.7.2017