SQA/Zabezpečenie kvality dodávateľa

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Horné Ozorovce 261, 957 03 Bánovce n / B, okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za aplikovanie štandardov kvality, špecifických požiadaviek zákazníkov MTA a samotného MTA k dodávateľom MTA, ich riadenie a hodnotenie,
  • komunikácia štandardných otázok/problémov smerom k dodávateľom MTA,
  • riadenie skupiny operátorov vstupnej kontroly,
  • kvalifikácia nových dodávateľov, hodnotenie (mesačné a ročné) a audit dodávateľov, návšteva u dodávateľov.

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • finančné benefity (13. plat, ročný bonus podľa stanovených splnených cieľov),
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity,
  • flexibilný pracovný čas,
  • darčekové poukážky, firemné akcie.

Žiadosť do zamestnania a životopis v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosť na podobnej pozícii v oblasti kvality v automobilom priemysle so zodpovednosťou za riadenie tímu,
  • schopnosť riadiť zmiešané tímy,
  • znalosť nástrojov kvality, PFMEA, SPC, MSA, hlásenia 8D, ISO TS,
  • nezávislý úsudok a iniciatíva,
  • schopnosť prijať správne rozhodnutie v správny čas,
  • technické myslenie.

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3019335  Dátum zverejnenia: 18.4.2017