Mzdový účtovník

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Horné Ozorovce 261, 957 03 Bánovce n / B, okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy
  • Spracovávanie ELDP, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov
  • Komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP
  • Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti, poradenstvo zamestnancom v oblasti miezd
  • Spracovávanie a kontrola dochádzky zamestnancov v dochádzkovom systéme
  • Evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, vyúčtovania, exekúcie a pod.)
  • Evidencia a spracovanie stravných lístkov v zmysle ZP
  • Likvidácia PN, OČR
  • Spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmu zo závislej činnosti.

  • Práca v medzinárodnej spoločnosti
  • Finančné benefity (13. plat, ročný bonus podľa stanovených splnených cieľov)
  • Odborný rast a vzdelávacie aktivity.

Žiadosť do zamestnania a životopis v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Zodpovednosť, schopnosť pracovať samostatne
  • Schopnosť dodržiavať termíny
  • Schopnosť zvládať a riešiť opakujúce sa problémy
  • Znalosť mzdového systému EcoSun PaM

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2542453  Dátum zverejnenia: 2.5.2016