HR špecialista

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktívne vyhľadávanie kandidátov, participácia pri nábore nových zamestnancov
  • Práca s internou databázou kandidátov, komunikácia s kandidátmi, komunikácie s personálnymi agentúrami
  • Vedenie pracovných pohovorov
  • Komplexné zabezpečenie agendy súvisiacej s prijímaním zamestnancov a ukončením pracovného pomeru, vypracovanie pracovných zmlúv, ich zmien a dodatkov
  • Evidovanie stavu kmeňových zamestnancov i dočasne pridelených zamestnancov, zabezpečovanie ich dopĺňania podľa potrieb spoločnosti
  • podpora HR oddelenia

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Finančné benefity (13. plat, ročný bonus podľa stanovených splnených cieľov)
  • Odborný rast a vzdelávacie aktivity

Žiadosť do zamestnania a životopis v slovenskom zasielajte na dole uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Prax v oblasti ľudských zdrojov - recruiting podmienkou
  • Dobrý time management a organizácia práce
  • Znalosť pracovno - právnych vzťahov
  • Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti výhodou

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 1701912  Dátum zverejnenia: 28.10.2016