Staňte sa súčasťou personálu hotela Miraj Resort****hľadáme ľudí na pozíciu: recepčný/á

GRKKON s. r. o. v likvidácii

Miesto práce
Opatová III/640, Banskobystrický kraj, okres Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme tímových kolegov do hotela Miraj Resort**** v Lučenci na pozíciu:Recepčný/á

• obsluba rezervačného systému a vybavovanie objednávok (telefonicky, e-mailom)
• ubytovanie (check-in) a poskytnutie informácii o službách
• odhlasovanie hostí (check-out), vystavovanie účtov a práca s pokladňou
• riadenie bezproblémového chodu zverenej prevádzky
• starostlivosť o návštevy
• prijímanie, prepájanie a vybavovanie telefonátov, odovzdávanie odkazov
• organizácia, prijímanie a evidencia došlej a odoslanej korešpondencie
• evidencia došlých faktúr do interného systému
• zodpovednosť za dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku

Miraj resort sa nachádza v blízkosti mesta Lučenec, v jeho mestskej časti Opatová. Hotel disponuje 55 izbami a apartmánmi s celkovou kapacitou 150 lôžok. Hostia majú k dispozícií wellness & spa, fitness centrum, bowling, reštauráciu, lobby bar a obchodnú galériu.

Dominantou resortu sú bazény s morskou vodou, palmy a piesočnatá pláž s pravým morským pieskom. Spojenie týchto elementov a polohy vytvára jedinečnú dovolenkovú atmosféru, takmer identickú s exotickými krajinami.

Ponúkame dlhodobé perpektívne zamestnanie v štvorhviezdičkovom hoteli Miraj Resort s možnosťou ubytovania, zaujímavé finančné ohodnotenie, možnosť kariérneho postupu, širokú škálu zamestnaneckých benefitov, získanie pracovných skúseností v rámci perspektívne založenej spoločnosti, priateľské pracovné prostredie v mladom kolektíve. Staňte sa súčasťou nášho tímu.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte životopisy s fotografiou na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Požiadavky na uchádzača:
• príjemné vystupovanie a komunikácia
• flexibilita
• kreativita
• spoľahlivosť
• samostatnosť
• prax na danej pozícii
• chuť pracovať v dynamickom prostredí

www.miraj.sk

MT SHOE - SHOES EXPERT s. r. o. je lídrom predaja v extravagantnej obuvi. Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom štýlovej obuvi.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2977231  Dátum zverejnenia: 29.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou