Pracovník zimnej údržby v Bratislave

MT Service, s.r.o.

Miesto práce
Pluhová 49, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
23.12.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme zodpovedných pracovníkov na odhrn snehu okolo bytových domov v Bratislave. Vhodné aj pre partie. Firma hladá aj vodiča malotraktora, UTV alebo štvorkolky. Podmienkou je VP skupiny B a mobilný telefón. Dohoda, brigáda, živnosť.
Ponúkame veľmi dobré platobné podmienky. Paušálne odmeny + odmeny za úkony.
V prípade záujmu volajte na 0903 435 614 alebo 0911 593 564.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Zimná údržba komunikácii, chodníkov, plôch a parkovísk v Bratislave.
Šestnásťročné skúsenosti so zimnou údržbou komunikácií, plôch a objektov sú garanciou našej odbornosti a flexibility. Neustále rastúci počet spokojných klientov, z ktorých väčšina využíva služby MT SERVICE dlhodobo, je dôkazom toho, že svoju prácu vykonávame dobre a zodpovedne. Vždy sa snažíme našim klientom vyjsť v ústrety v maximálnej možnej miere. A pretože nám záleží na budúcnosti, snažíme sa, aby boli naše služby čo najviac v súlade s ekologickými princípmi.
MT SERVICE pôsobí vo všetkých mestských častiach mesta Bratislavy a v jej blízkom okolí.
Profesionalita a dlhoročné skúsenosti!
ID: 2864398  Dátum zverejnenia: 23.12.2016