Servisní technik – montér plynových/elektrotechnických zařízení

MT-Energie Ceska republika s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Po úspěšném zapracování budete pro bioplynová zařízení v ČR, SR a příp. v dalších evropských zemích zajišťovat:
• Kvalitní a včasné provedení pravidelných servisních prací
• Analýzu, identifikaci a odstranění případných poruch
• Poradenství provozovatelům bioplynových zařízení
• Podporu při montáži a uvedení bioplynových zařízení do provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Moderní pracoviště a dobré pracovní klima v rodinné firmě, ve které může každý přispívat ke zdárnému rozvoji, motivující finanční ohodnocení, zajímavou a samostatní práci v perspektivním oboru ve stabilní mezinárodní společnosti.

Informace o náboru

Svůj životopis a další podklady do výběrového řízení zasílejte prosím na email [email protected]. Kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

elektrotechnika, plynová zařízení

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:
• SŠ - vzdělání technického zaměření
• zkušenosti v oboru montáže a servisu plynárenských zařízení (výhodou jsou zkušenosti i v oblasti elektrotechnických zařízení)
• oprávnění k provádění montážních prací na plynových a / nebo elektrických zařízení; oprávnění k provádění revizí jsou výhodou
• řemeslná všestrannost, přesnost
• Týmový hráč, samostatnost, preciznost, zodpovědnost
• Uživatelská znalost práce na PC
• Aktivní znalost NJ nebo AJ
• Řidičský průkaz skupiny B, praxe v řízení motorových vozidel
• Ochota a flexibilita v cestování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracujeme pro budoucnost – jako úspěšná inženýrská firma a dodavatel zařízení na výrobu a úpravu bioplynu, oboru s nejlepšími perspektivami do budoucna. Výkony naší společnosti sahají od vývoje a projektování přes výstavbu až po servis bioplynových zařízení a speciálních komponentů. Těžíme při tom z našich dlouholetých zkušeností, které nám umožnují našim zákazníkům nabízet nadprůměrně hospodárná a účinná řešení.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1713075  Dátum zverejnenia: 10.4.2014