Hlavný čašník/-čka, barman/-ka

MSSH s.r.o.

Miesto práce
Divadeľné námestie, Martin, okres Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Október, November
Mzdové podmienky (brutto)
hodinová mzda + motivačné fin. benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o post hlavného čašníka/-čky v kaviarni s dennou a aj neskoršou večernou prevádzkou v centre mesta. Náplňou práce hlavného čašníka je okrem samotnej barmanskej činnosti aj koordinovať prácu ostatných čašníkov, zabezpečiť dopĺňanie tovaru a všetku ostatnú činnosť potrebnú na fungovanie baru a kaviarne.

možnosť kariérneho rastu ( prevádzkar, resp. uplatnenie v ďalších aktivitách spoločnosti )
zaujímavé finančné ohodnotenie

Predbežne vybratým účastníkom sa ozveme telefonicky, resp. písomne.
Nakoľko v blízkej budúcnosti sa plánuje rozšírenie prevádzky a spustenie ďalších aktivít, budeme prijímať aj ďalších pracovníkov v priebehu 2 až 3 mesiacov, kde budú mať šancu aj kandidáti, ktorí neuspeli v prvom kole výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je podmienkou v akom odbore

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

- Vyučenie v obore nie je podmienkou ... viac sa cení šikovnosť a úprimný záujem o prácu.
- Prax v obore čašník/ barman je dôležitou podmienkou.
- Skúsenosti s organizovaním práce ľudí.
- Znalosť anglického jazyka vítaná.
- Príjemný vzhľad a kultivované vystupovanie.

Spoločnosť MSSH,s.r.o. je dlhoročným prevádzkovateľom spoločenských, zábavných a kaviarenských zariadení na strednom Slovensku, pričom sa neustále snaží o zvyšovanie úrovne a kvality svojich prevádzok.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1880539  Dátum zverejnenia: 26.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hodinová mzda + motivačné fin. benefity