Prejdite do lepšej práce

Referent personalistiky a miezd

Sládkovičova 29, 974 03 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.03.2017
Plat
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava prvotných podkladov na výplatu miezd zamestnancov
  • vedenie personálnej evidencie prevádzky
  • činnosti spojené s vedením pokladne
  • vybavovanie administratívnej agendy riaditeľa prevádzky

  • stabilné zamestnanie v dynamickej spoločnosti
  • možnosť odborného rastu
  • práca v príjemnom kolektíve
  • benefity spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Zastupovanie počas materskej dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • dobrá znalosť personalistiky a Zákonníka práce
  • zmysel pre zodpovednosť a dôslednosť
  • dôveryhodnosť z dôvodu prístupu k dôverným osobným údajom o zamestnancoch
  • schopnosť tímovej práce, schopnosť organizovať vlastný čas, flexibilita
  • dobré komunikačné schopnosti

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 2894055  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou