Projektový manažér

MSM Martin, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 925/27, 01841 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Ihneď - dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za riadenie projektov od ich začiatku až po koniec.
Definovanie cieľov projektu na základe požiadaviek spoločnosti.
Vypracovávanie detailného harmonogramu prác.
Riadenie, koordinovanie a motivovanie členov projektového tímu.
Kontrolovanie dodržiavania harmonogramu prác a stanoveného rozpočtu.
Vyhodnocovanie výsledkov projektového riadenia po ukončení projektu a vyhodnocovanie dôsledkov resp. poukázanie na nedostatky.
Komunikovanie s členmi projektového tímu, dodávateľmi, vedením spoločnosti.
Orientácia na projekty prípravy nových výrobných programov a s tým súvisiacich investičných aktivít.
Priama podriadenosť generálnemu riaditeľovi.

Práca v dynamickej spoločnosti.
Príjemný pracovný kolektív.
Sociálny program a zamestnanecké benefity.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme vysoko motivovaného zamestnanca pre riadenie projektov prevažne pre zahraničných zákazníkov. Nevyhnutnosťou sú vysoko rozvinuté organizačné schopnosti.

MSM Martin s.r.o. je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, vojenskej kolesovej a pásovej techniky a rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu kontajnerov. MSM Martin s.r.o. zastrešuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena zastrešených značiek na čo najširšie trhy. V spoločnosti pracuje spoločne vo všetkých prevádzkach viac ako 400 zamestnancov. Mzdy v prevádzkach vzrástli za posledné tri roky o 20%.
MSM Nováky:
Činnosti prevádzky pokrývajú komplexný životný cyklus munície vrátane predlžovania technického života (produkcia, opravy, revízia a likvidácia delostreleckej a raketovej munície). V mieste súčasného podniku bol už v roku 1937 zriadený muničný sklad. V roku 1957 základňa zahájila činnosti súvisiace so servisom munície, ktorú mala vo svoje pôsobnosti. Spoločnosť taktiež vyrába školskú, cvičnú a ostrú muníciu, a v rámci svojho portfólia ponúka technológie a kapacity tak pre obranný, ako aj pre civilný priemysel.
MSM Trenčín
Prevádzka Trenčín sa špecializuje na opravy vojenskej pásovej a kolesovej techniky, modernizáciu vojenských a špeciálnych vozidiel, predaj náhradných dielov a výrobu mobilných kontajnerov typového radu ISO 1C. Spoločnosť vznikla v roku 1918 v Bratislave pod názvom Hlavné autodielne pre západné Slovensko. Neskôr boli opravovne presťahované do Trenčína. Prevádzka v Trenčíne je tiež autorizovaným obchodným zastúpením firmy TATRA TRUCKS, a.s. a zároveň aj autorizovaným servisom nákladných automobilov značky TATRA.
MSM B.Bystrica
Vznik v r. 1947, ako aj rozvoj bývalých Leteckých opravovní Banská Bystrica, bol priamo spojený s budovaním vojenského letectva v Československu. Od založenia je podnik orientovaný na elektrotechnickú výrobu, opravy a servis špeciálnej vojenskej techniky leteckého pozemného zabezpečenia a PVO, riadiacich a dispečerských pracovísk, systémov diaľkového ovládania, meteorologických prostriedkov a krátkodobo aj na výrobu ultraľahkých lietadiel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Štúrova 925/27
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 2753912   Dátum zverejnenia: 6.10.2016