Mechanik elektronických zariadení

MSM Martin, s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičova 29, 974 03 Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza poruchy a oprava elektronických zariadení
Štúdium zložitých elektronických zariadení, práca s technickou dokumentáciou v
ruskom jazyku

Práca v dynamickej spoločnosti
Príjemný pracovný kolektív
Sociálny program a zamestnanecké benefity
DDP

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám pošlite Váš životopis. Vyhovujúcich kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektronika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia vhodná pre elektronika schopného a ochotného učiť sa rozličné elektronické obvody a zapojenia
Schopnosť samostatného štúdia zložitých elektronických systémov
Schopnosť precíznej systematickej a analytickej práce
Dobrá znalosť práce s PC (všeobecné zručnosti)
Prax v oblasti opravy elektroniky - výhoda
Schopnosť výkonu práce externým spôsobom v rámci SR

MSM Martin s.r.o. je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, vojenskej kolesovej a pásovej techniky a rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu kontajnerov. MSM Martin s.r.o. zastrešuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena zastrešených značiek na čo najširšie trhy. V spoločnosti pracuje spoločne vo všetkých prevádzkach viac ako 400 zamestnancov. Mzdy v prevádzkach vzrástli za posledné tri roky o 20%.
MSM Nováky:
Činnosti prevádzky pokrývajú komplexný životný cyklus munície vrátane predlžovania technického života (produkcia, opravy, revízia a likvidácia delostreleckej a raketovej munície). V mieste súčasného podniku bol už v roku 1937 zriadený muničný sklad. V roku 1957 základňa zahájila činnosti súvisiace so servisom munície, ktorú mala vo svoje pôsobnosti. Spoločnosť taktiež vyrába školskú, cvičnú a ostrú muníciu, a v rámci svojho portfólia ponúka technológie a kapacity tak pre obranný, ako aj pre civilný priemysel.
MSM Trenčín
Prevádzka Trenčín sa špecializuje na opravy vojenskej pásovej a kolesovej techniky, modernizáciu vojenských a špeciálnych vozidiel, predaj náhradných dielov a výrobu mobilných kontajnerov typového radu ISO 1C. Spoločnosť vznikla v roku 1918 v Bratislave pod názvom Hlavné autodielne pre západné Slovensko. Neskôr boli opravovne presťahované do Trenčína. Prevádzka v Trenčíne je tiež autorizovaným obchodným zastúpením firmy TATRA TRUCKS, a.s. a zároveň aj autorizovaným servisom nákladných automobilov značky TATRA.
MSM B.Bystrica
Vznik v r. 1947, ako aj rozvoj bývalých Leteckých opravovní Banská Bystrica, bol priamo spojený s budovaním vojenského letectva v Československu. Od založenia je podnik orientovaný na elektrotechnickú výrobu, opravy a servis špeciálnej vojenskej techniky leteckého pozemného zabezpečenia a PVO, riadiacich a dispečerských pracovísk, systémov diaľkového ovládania, meteorologických prostriedkov a krátkodobo aj na výrobu ultraľahkých lietadiel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MSM Martin, s.r.o
Štúrova 925/27
01841 Dubnica nad Váhom
ID: 2751034   Dátum zverejnenia: 5.10.2016