Operátorka/operátor

MSM Martin, s.r.o.

Miesto práce
Duklianska 60, 97271 Nováky, Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulačné práce vo výrobe pri povrchovej úprave kovov
- obsluha strojného zariadenia

príplatok za nepretržitú prevádzku
sociálny program spoločnosti
dochádzkový bonus
príspevok na dopravu
závodné stravovanie
a iné zamestnanecké benefity

V prípade záujmu nám zašlite Váš profesný životopis spolu so Žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2016 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozornosť, praktické myslenie, precíznosť , spoľahlivosť,

MSM Martin s.r.o. je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, vojenskej kolesovej a pásovej techniky a rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu kontajnerov. MSM Martin s.r.o. zastrešuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena zastrešených značiek na čo najširšie trhy. V spoločnosti pracuje spoločne vo všetkých prevádzkach viac ako 400 zamestnancov. Mzdy v prevádzkach vzrástli za posledné tri roky o 20%.
MSM Nováky:
Činnosti prevádzky pokrývajú komplexný životný cyklus munície vrátane predlžovania technického života (produkcia, opravy, revízia a likvidácia delostreleckej a raketovej munície). V mieste súčasného podniku bol už v roku 1937 zriadený muničný sklad. V roku 1957 základňa zahájila činnosti súvisiace so servisom munície, ktorú mala vo svoje pôsobnosti. Spoločnosť taktiež vyrába školskú, cvičnú a ostrú muníciu, a v rámci svojho portfólia ponúka technológie a kapacity tak pre obranný, ako aj pre civilný priemysel.
MSM Trenčín
Prevádzka Trenčín sa špecializuje na opravy vojenskej pásovej a kolesovej techniky, modernizáciu vojenských a špeciálnych vozidiel, predaj náhradných dielov a výrobu mobilných kontajnerov typového radu ISO 1C. Spoločnosť vznikla v roku 1918 v Bratislave pod názvom Hlavné autodielne pre západné Slovensko. Neskôr boli opravovne presťahované do Trenčína. Prevádzka v Trenčíne je tiež autorizovaným obchodným zastúpením firmy TATRA TRUCKS, a.s. a zároveň aj autorizovaným servisom nákladných automobilov značky TATRA.
MSM B.Bystrica
Vznik v r. 1947, ako aj rozvoj bývalých Leteckých opravovní Banská Bystrica, bol priamo spojený s budovaním vojenského letectva v Československu. Od založenia je podnik orientovaný na elektrotechnickú výrobu, opravy a servis špeciálnej vojenskej techniky leteckého pozemného zabezpečenia a PVO, riadiacich a dispečerských pracovísk, systémov diaľkového ovládania, meteorologických prostriedkov a krátkodobo aj na výrobu ultraľahkých lietadiel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Duklianska 60
97271 Nováky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vlasta Cigáňová
Tel.: 00421 901 776 439
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730754   Dátum zverejnenia: 20.9.2016