Можливість для людей з України

Upratovačka

MSM LAND SYSTEMS s.r.o.

Miesto práce
MSM Land Systems, s.r.o., Kasárenská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
ASAP
6,21 EUR/hod.od 6,21 Eur/hod. Mzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Čistenie a upratovanie kancelárií, priestorov a spoločných priestorov
  • Zabezpečenie čistoty a poriadku v rôznych priestoroch (napr. toalety, kuchynka)
  • Zodpovednosť za skladovanie a manipuláciu s čistiacimi prostriedkami a pomôckami
  • Podpora a spolupráca s ostatnými pracovníkmi pri zabezpečovaní čistoty a poriadku
  • Vyhľadávanie a hlásenie potenciálnych porúch a problémov s čistotou a poriadkom
  • Plnenie ďalších úloh a povinností súvisiacich s pozíciou upratovačky

Typický deň na pozícii upratovačky zahŕňa čistenie a upratovanie kancelárií, priestorov a spoločných priestorov, správu a kontrolu zásob čistiaceho materiálu a pomôcok, spoluprácu s ostatnými pracovníkmi a riešenie potenciálnych problémov s čistotou a poriadkom.

Pracovná doba typická pre pozíciu upratovačky je zvyčajne v rámci bežných pracovných hodín, teda od 06:00 do 14:00 hod.

  • Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s unikátnym zameraním priemyslu.
  • bohatý sociálny program spoločnosti - cieľové odmeny, príspevok na dopravu, dochádzkový bonus, benefitný účet, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri životnom alebo pracovnom jubileu
  • 13. plat
  • SICK DAY 4x do roka.
  • Športové a kultúrne podujatia atď.
  • Stravovanie v areáli spoločnosti.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich kritéria pre inzerovanú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • lojalita
  • spoľahlivosť
  • vzťah k čistote a poriadku
  • zručnosť v čistiacich a upratovacích prácach, zmysel pre detaily

Spoločnosť MSM LAND SYSTEMS, s.r.o., je výrobno-opravárenský podnik, ktorý sa špecializuje na opravy vojenskej pásovej a kolesovej techniky, modernizáciu vojenských a špeciálnych vozidiel, predaj náhradných dielov a výrobu mobilných kontajnerov typového radu ISO 1C. Spoločnosť je tiež autorizovaným obchodným zastúpením firmy TATRA TRUCKS, a.s. a zároveň aj autorizovaným servisom nákladných automobilov značky TATRA.

V oblasti civilnej produkcie sa spoločnosť zameriava na výrobu špeciálnych kontajnerov, účelových nadstavieb, opravy a kontroly prietokomerov cisternových vozidiel, filtrov, monoblokov, čerpadiel a odlučovačov, overenie všetkých typovo schválených prietokomerov v autorizovaných skúšobniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4818121  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,21 EUR/hod.