Prejdite do lepšej práce

Elektrikár s nástupným bonusom 1000€!

Miesto práce
Strojárska 20, Snina
Termín nástupu
ASAP
Plat
1 227 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky 70% + 30% variabilnej zložky. Nástupná základná mzda závisí od schopností a skúseností kandidáta a bude prehodnocovaná v závislosti od individuálneho výkonu zamestnanca po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE- Opravy elektrickej inštalácie osvetlenie priemyselných závodov(vrátane nevýbušných svietidiel).- Opravy jednotlivých elektrických zariadení obrábacích strojov- Výmena ovládacích viacžilových káblov podľa výkresovej dokumentácie a odskúšanie.- Kontrola a opravy prenosného elektrického náradia, napr. ručné elektrické vŕtačky, ručné elektrické brúsky a pod., meranie izolačných stavov. - Demontáž a montáž inštalácií pohonu, spotrebičov, ovládacích obvodov, - Rozoberanie el.motorov - výmena ložísk, oprava rozvodov elektrickej inštalácie, kontrola ručného náradia.- Údržba a bežné opravy vnútorných elektrických rozvodov.- Pravidelná kontrola stavu a chodu elektrických strojov a zariadení. Vysoké napätie nad 1000V

Bližšie informácie o pracovnej náplni sa dozviete na osobnom pohovore

O našich zamestnancov sa staráme a vždy sa snažíme robiť niečo navyše, či už sa jedná o záležitosti v priamej súvislosti s pracovnou pozíciou alebo o mimopracovné aktivity.

  • Možnosť odborného rastu,
  • dochádzkový bonus vyplácaný mesačne,
  • voliteľné benefity - wellness, šport, kultúra,
  • príspevok na dopravu,
  • interný náborový príspevok,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • vlastná jedáleň,
  • aktívny život s kolegami (firemné akcie, teambuildings, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia),
  • sponzoring zamestnancov podporujeme zamestnancov v ich mimopracovných činnostiach, kde primárne podporuje projekty, v ktorých sú priamo naši zamestnanci aktívne zapojení a podieľajú sa na realizácií (športové kluby, kultúrne celky atď.).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Kvalifikácia elektrikár §21, §22, §23

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 4323070  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 227 EUR/mesiac