Obchodník - špeciál

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza trendov a potenciálu trhu a aktívne vyhľadávanie, oslovovanie nových perspektívnych zákazníkov
- Plánovanie a realizovanie prezentácie produktov a komplexných služieb spoločnosti existujúcim i potencionálnym klientom
- Vedenie obchodných rokovaní, rozvoj a realizácia veľkých obchodných príležitostí
- Vypracovanie obchodných ponúk na základe požiadaviek klienta
- Udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o kľúčových zákazníkov
- Plánovanie obchodných cieľov
- Vedenie obchodnej agendy, reporting a forecasting
- Príprava a riadenie zverených projektov od počiatočného zadania po finálne odovzdanie zákazníkovi

-stabilné zamestnanie v dynamickej slovenskej spoločnosti,
-možnosť odborného rastu (transferové oceňovanie, konsolidácia),
-flexibilný pracovný čas,
-práca v príjemnom kolektíve,
-zamestnanecké výhody a benefity:
-poukaz na kúpeľnú starostlivosť,
-príspevok na dopravu,
-pitný režim, kávička na povzbudenie,
-doplnkové dôchodkové sporenie,
-firemné akcie, teambuildingy, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikačné schopnosti
- prezentačné schopnosti
- analytické myslenie
- orientácia na výsledky
- ochota cestovať do zahraničia

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky. Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, vojenskej kolesovej a pásovej techniky a rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu kontajnerov. MSM GROUP zastrešuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena zastrešených značiek na čo najširšie trhy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Ostatná priemyselná výroba

Informácie o výberovom konaní

skúsenosti s projektovým riadením - výhodou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.9.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Adresa spoločnosti

MSM Martin, s.r.o.
Štúrova 925/27
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Beňová, BSBA
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3157713   Dátum zverejnenia: 11.8.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.