Prejdite do lepšej práce

Obchodník

Miesto práce
Duklianska 60, 972 71 Nováky, okres Prievidza
Termín nástupu
01.06.2017
Plat
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Analýza trendov a potenciálu trhu a aktívne vyhľadávanie, oslovovanie nových perspektívnych zákazníkov
  • Plánovanie a realizovanie prezentácie produktov a komplexných služieb spoločnosti existujúcim i potencionálnym klientom
  • Vedenie obchodných rokovaní, rozvoj a realizácia veľkých obchodných príležitostí
  • Vypracovanie obchodných ponúk na základe požiadaviek klienta
  • Udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o kľúčových zákazníkov
  • Plánovanie obchodných cieľov
  • Vedenie obchodnej agendy, reporting a forecasting
  • Príprava a riadenie zverených projektov od počiatočného zadania po finálne odovzdanie zákazníkovi

  • Možnosť ďalšieho osobného a profesného rozvoja a kariérneho rastu
  • Možnosť sebarealizácie spočívajúce vo vlastných projektoch
  • Zázemie v stabilnej dynamickej spoločnosti
  • Sociálny program spoločnosti – príspevok na letnú dovolenku a Vianoce kúpeľná starostlivosť, kultúrne a športové podujatia, atď.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • komunikačné schopnosti, prezentačné schopnosti, analytické myslenie, orientácia na výsledky, trpezlivosť
skúsenosti s projektovým riadením - výhodou

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 2986404  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou