Prejdite do lepšej práce

Prevádzkový elektrikár

Miesto práce
Duklianska 60, 972 71 Nováky, okres Prievidza
Termín nástupu
01.04.2017
Plat
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • prevádzková elektroúdržba v rozsahu príslušného osvedčenia
  • vykonávanie preventívnej kontroly činnosti elektro kotolní,systému elektrického vykurovania - (plynovej kotolne)
  • údržba a montáž technologických zariadení podľa predpisov
  • diagnostikovanie porúch na elektronickom zariadení pomocou bežných meracích prístrojov
  • čítanie a zostavovanie elektronických schém
  • údržba výrobných strojov a zariadení podľa stanoveného plánu údržby
  • evidencia vykonanej údržby
  • mimoriadna údržba a opravy výrobných zariadení a evidencia vykonanej údržby
  • kooperácia pri tvorbe a úpravách plánu údržby jednotlivých výrobných zariadení
  • spolupráca pri zabezpečovaní prevádzkovej údržby budovy a areálu spoločnosti

  • sociálny program pre zamestnancov spoločnosti, podnikové stravovanie, kultúrne a športové podujatia, kúpeľná starostlivosť, dochádzková prémia atď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • platné osvedčenie elektrotechnik minimálne § 22
  • práce na sieťach s napätím nad 1000V výhodou
  • skúsenosti s automatizáciou a riadiacimi systémami výhodou
  • schopnosť diagnostikovať a riešiť problémy a poruchy
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti údržby a opráv strojov, výrobných liniek a zariadení výhodou
  • znalosť z oblasti pneumatiky, hydrauliky a senzoriky výhodou
  • obsluha VTZ výhodou
  • schopnosť práce s technickou dokumentáciou
  • technické myslenie
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 2721634  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou