Účtovník/čka

MSM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Ľ. Štúra 825/27, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za vedenie účtovníctva v spoločnosti a vedenie a organizácia činnosti účtovníckych tímov.
• Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.
• Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva.
• Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku. Vedenie skladového, mzdového a majetkového účtovníctva.
• Príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva. Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy.
• Vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH.
• Vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné závierkové práce.
• Zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva.

-stabilné zamestnanie v dynamickej slovenskej spoločnosti,
-možnosť odborného rastu (transferové oceňovanie, konsolidácia),
-flexibilný pracovný čas,
-práca v príjemnom kolektíve,
-zamestnanecké výhody a benefity:
-poukaz na kúpeľnú starostlivosť,
-príspevok na dopravu,
-pitný režim, kávička na povzbudenie,
-doplnkové dôchodkové sporenie,
-firemné akcie, teambuildingy, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-bezúhonnosť
-predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii podmienkou
-príjemné vystupovanie
-tímový hráč
-dôslednosť, samostatnosť, flexibilita
-analytické myslenie

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 2374414  Dátum zverejnenia: 21.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou