Java vývojár pre oblasť životného poistenia

msg life Slovakia s.r.o.

Hraničná ulica č. 18, Bratislava alebo Werferova ulica č. 1, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
nadštandardné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľanie sa na vývoji softvéru pre oblasť životného poistenia v požadovanej kvalite pre materskú firmu v Nemecku a jej zákazníkov
- spoluúčasť na zmene a realizácii novej architektúry systému (Java, SOA)
- nový vývoj a údržba programových častí systému
- vytváranie konceptov a špecifikácií

- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis)
- pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Údaje, ktoré nám poskytnete, budú posúdené a spracované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý

Doplňujúce požiadavky na uchádzača:
- výhodou je znalosť oboch jazykov (nemeckého aj anglického)
- výhodou je tiež predchádzajúca skúsenosť s vývojom softvéru pre poisťovnícky softvér
- angažovanosť, komunikatívnosť a analytické myslenie
- ochota k pracovným / služobným cestám
- ochota neustále sa vzdelávať

Ľudské vlastnosti:
- logické a analytické myslenie
- cieľavedomosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- lojálnosť

Spoločnosť msg life Slovakia s. r. o., v rámci nadnárodného koncernu msg life Gruppe s 21 pobočkami v Európe a v Amerike, je najvýznamnejším dodávateľom komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva a dôchodkového zabezpečenia. S viac ako 900 zamestnancami je skupina msg life spoľahlivým partnerom pre zákazníkov a zároveň stabilným pilierom pre svojich zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hraničná 18
821 05 Bratislava
ID: 2430442   Dátum zverejnenia: 28.10.2016