NAPREDUJ SPOLU S NAMI

a využi svoj talent

Analyzujeme, vyvíjame a testujeme inteligentné softvérové produkty v oblasti
finančných a poistných služieb

www.msg-life.sk

Špecialista IT tester - automatizácia - Home Office

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
*+ variabilná zložka mzdy vo forme pravidelných prémií a benefitov podľa Personálnej a sociálnej politiky spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vykonávanie automatických testov – zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov pomocou interných aj externých nástrojov
- úprava skriptov (Shell, Windows script)
- vytváranie automatických testovacích prípadov
- konfigurácia interných nástrojov na automatické testovanie
- integrácia automatického testovania do nightly build procesov (MAVEN, Jenkins)
- spolupodieľanie sa na ďalšom vývoji interných nástrojov na automatické testovanie
- aktívna participácia na zlepšovaní procesov a nástrojov automatického testovania spoločnosti
- možnosť práce v menšom medzinárodnom agilnom tíme (scrum)
- možné pracovné cesty do zahraničia a dlhodobá spolupráca
- firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí
- prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast (ISTQB, JAVA pre začiatočníkov, skriptovanie pre začiatočníkov, interné a externé školenia)

- možnosť home office
- možnosť full remote práce na základe individuálnej dohody
- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant/príspevok na stravovanie a príspevky na individuálne aktivity
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- pravidelné firemné podujatia

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich všetky jazykové aj odborné požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, matematika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skriptovacie jazyky (Shell, Windows script) – mierne pokročilý
- skúsenosť s automatizáciou výhodou
- skúsenosť s SQL a XML (XPath výhodou)
- orientácia v kóde (Java, prípadne Groovy)

- schopnosť rýchlej orientácie v technickej oblasti
- nevyhnutná znalosť nemeckého, ovládanie anglického jazyka výhodou
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2160846  Dátum zverejnenia: 30.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac