NAPREDUJ SPOLU S NAMI

a využi svoj talent

Analyzujeme, vyvíjame a testujeme inteligentné softvérové produkty v oblasti
finančných a poistných služieb

www.msg-life.sk

IT Tester/ka - Študent/ka vysokoškolského štúdia

Hraničná 18, 821 05 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný uchádzač sa bude podieľať na kontrole kvality aplikácii v oblasti poistných produktov, vykonávať testy, plnenie úloh na základe aktuálnych požiadaviek

Ponúkame:
- zaujímavý a motivujúci benefitný systém spoločnosti
- nadštandartne finančné ohodnotenie
- perspektívou pokračovať na oddelení aj po ukončení školy
- možnosť flexibilného pracovného času na základe dohody
- možnosť zlepšiť sa v cudzích jazykoch (anglický a nemecký)
- stabilita medzinárodnej spoločnosti
- príjemný kolektív a pracovné prostredie

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku a motivačný list na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

- si motivovaný/á študent/tka 4. alebo 5. ročníka univerzity a máš analytické a logické myslenie
- dynamická osobnosť s výbornými komunikačnými schopnosťami
- študent/tka s aktívnou angličtinou
- požadované osobnostné vlastnosti: detailnosť, dôslednosť, pedantnosť, precíznosť, vytrvalosť
- vysoká flexibilita (20-25 hod/týždenne)

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1549726  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandartné platové ohodnotenie