Montážnik - chladiar/ elektrikár

MSD Company, spol. s r.o.

Nádražná 50, 90028 Ivanka pri Dunaji, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Nové Zámky, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a servis klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel

firemné auto, stravné lístky, podiel na zisku zo zákaziek

záujem o prácu popr. životopis môžte posielať mailom, alebo zavolajte telefonicky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chladiar, elektrotechnik, strojár, zámočník, technik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o požadovanú náplň práce popr. samostatnosť pri riešení montážnych a servisných problémov

Firma MSD Company poskytuje komplexné služby v oblasti vzduchotechniky, vetrania, chladenia,klimatizácie a tepelných čerpadiel. Bola založená v januári roku 1993. Jej úplné začiatky siahajú až do roku 1991. Prednosťou našej firmy je vysoká odbornosť ako vo fáze prípravy a projektu tak aj pri realizácií. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme kompletný servis od poradenstva, projekcie, dodávky až po montáž a servis klimatizačných a vykurovacích zariadení.
Okrem realizácií sa spoločnosť venuje aj veľkoobchodu v oblasti klimatizácií a tepelných čerpadiel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nádražná 50
90028 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav Sádovský
Tel.: 0903 718 695
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu