Majster údržby a technik správy bytov a nebytových priestorov

MsBP Servis, s.r.o.

Miesto práce
Sedlišťská 1446/7, okres Púchov
Termín nástupu
01.08.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1) Formulovanie a uplatňovanie politiky v oblasti obchodov, skladových zásob, zariadení a pomôcok pre zamestnancov.
2) Riadenie každodenných obchodných činností a vedenie pracovníkov obchodu, skladu a údržby
3) Zabezpečenie podkladov pre štatistické vyhodnocovanie obchodnej činnosti, rozborov a výkazov.
4) Kvalitné a včasné prevádzanie prác podľa schválených pracovných postupov a platných smerníc a noriem.
5) Organizácia dennej výroby a zabezpečenie technického dozoru pri montáži, opravách a údržbe.
6) Aplikácia technických vedomostí s cieľom riešiť problémy vznikajúce počas práce.
7) Zabezpečovať prvotnú evidenciu materiálu a vykonaných prác potrebnú k štatistickému
vyhodnoteniu, fakturácii a rozborov.
8) Zabezpečovať podklady potrebné pre mzdovú učtáreň.
9) Starostlivosť o profesijný rast a doškoľovanie pracovníkov údržby.
10) Dohľad pri starostlivosti o zverené stroje, prístroje, náradie, pracovné pomôcky, materiál, dopravné prostriedky.
11) Komunikácia so zákazníkmi
12) Úkony spojené so správou domov pre Spoločenstvá vlastníkov bytov (SVB) a nebytových priestorov (NP):

Stravenky, DDS

Prosíme záujemcov o uvedenú pracovnú pozíciu, aby k svojej žiadosti a životopisu s fotografiou pripojili aj súhlas s evidovaním osobných údajov. Vaše životopisy vrátane telefonického kontaktu zasielajte najneskôr do 10. 06 2015 na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, ekonomický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

•prax na vedúcej pozícií min. 3 roky s uvedením názvu subjektu (spoločnosti)
• samostatnosť, flexibilita, precíznosť
• komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
• organizačné schopnosti a ochota učiť sa
• pokročilá práca s PC: MS Office, Internet
• vodičský preukaz typu B

Poskytovanie služieb v oblasti správy bytov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2117183  Dátum zverejnenia: 22.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou