Kaderník/kaderníčka

MS Štúdio

MS KOZMETIKA, s.r.o. - Bratislava - Ružinov, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého salónu krásy v Bratislave - Ružinov prijmeme kaderníka/kaderníčku na trvalý pracovný pomer alebo na živnosť. Pracovná pozícia je vhodná pre kaderníka alebo kaderníčku, ktorá je vyučená v obore s výučným listom. Človeka, ktorý je komunikatívny, spoľahlivý a teamový hráč.
NÁSTUP: Ihneď
Motivačné finančné ohodnotenie, prácu v príjemnom kolektíve a prestížnom salóne.
Každý zamestnanec je u nás ohodnocovaný aj osobitne a preto okrem stáleho platu ponúkame aj prémie.
Štúdio krásy je na trhu už 5 let. Nachádzame sa v príjemnom prostredí Novostavby Gaudí. Vlastníme databázu 7.000 klientov. Každý rok sa podieľame na organizácii MISS Fotomodella Európy. Organizujeme Módne prehliadky a zaujímavé spoločenské podujatie. Spolupracujeme s mnohými fotografmi a medzi naše klienti patri kopa slávnych osobností. Našou prioritou sú zákazníci, ich spokojnosť a vysoká úroveň služieb.
Pozícia je vhodná aj pre absolventov ak sú ochotní sa učiť.

Životopis s motivačným listom, posielajte na [email protected] alebo mňa kontaktujte telefonicky na

Prácu už v rozbehnutom salóne s klientelou, s možnosťou získavať nové skúsenosti na školeniach, možnosť seba realizácie
motivujúce finančné ohodnotenie,...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Štúdio krásy

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Salón krásy, kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra, módny design, vizáž,...

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 989730  Dátum zverejnenia: 11.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 1500 EUR/mesiac