Kuchár - pizzér

MS Services s.r.o.

Miesto práce
Pizzéria Čertica, Miletičová 29, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 900 EUR/mesiac, na deň 50€ až 55€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál alakart, denné menu, hotovky, minútky, pizze

1x polievka + teplé jedlo zdarma , zamestnanecká káva zdarma, pitný režim, platené nadčasy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

2-3

Kreativita, profesionalita, samostatnosť, poriadok a čistota

Jedná sa o kaviareň v NC Shopping Palace Zlaté piesky so stálou klientelou a dlhodobým pôsobením.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1253978  Dátum zverejnenia: 4.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 900 EUR/mesiac, na deň 50€ až 55€ v čistom