Odborný zástupca v lekárni/zodpovedný farmaceut

MS pharmacy s. r. o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Expedovanie liekov, zdravotníckych pomôcok, doplnkového sortimentu lekárne,
-Objednávanie liekov, doplnkového sortimentu lekárne, fakturácia poisťovniam,
-Poskytovanie odborných informácií týkajúcich sa liekov, doplnkového sortimentu,

-Riadenie a kontrola činností podriadeného zamestnanca
-Poskytovanie odborného poradenstva pacientom o dodržiavaní správneho liečebného režimu a o prevencii ochorení,
-Pracovné činnosti, ktoré sú súčasťou pracovnej pozície zodpovedného farmaceuta pri vykonávaní a poskytovaní lekárenskej starostlivosti.

Atraktívne pracovné prostredie, prac. čas 40 h týždenne
Preplatenie členských poplatkov
Stabilné pracovné zázemie
Poskytovanie vzdelávania

V prípade záujmu zašlú uchádzači životopis na email: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Komunikatívnosť
Spoľahlivosť
Precíznosť
Ochota pracovať v tíme
ID: 4764643  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac