Kuchár / Fragolino Pizza

MRB s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 84, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
nástupný plat 1350

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava jedál, šalátov, cestovín z jedálneho lístka.
- Príprava obedového menu.
- Zodpovednosť za kvalitu pripravovaných pokrmov.
- Dodržiavanie hygienických zásad na pracovisku.
- Práca v mladom kolektíve.

Prosíme uchádzačov, aby životopis posielali na e-mailovú adresu spolu s fotografiou tváre: fragolinopizza@gmail.com / Do predmetu prosím uveďte názov pozície, na ktorú reagujete.

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Prednostne budeme kontaktovať tých, ktorí spĺňajú kritériá výberu.

V prípade, že sa Vám neozveme telefonicky do 7 dní od zaslania životopisu, neboli ste zaradený/á do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

2

- Prax v oblasti.
- Poriadkumilovnosť.
- Schopnosť zvládať časový stres.
- Organizačné schopnosti.
- Zodpovednosť.
- Radosť variť.
- Zmysel pre detail výhodou.

Spoločnosť bola založená v roku 2013. V gastronómii pôsobila však už od roku 2010 pod živnosťou. Za 6 rokov skúseností plynúcich zo štyroch vlastných prevádzok sa nám podarilo vyvinúť nielen výborný systém poskytovania služieb zákazníkom, ale aj atraktívny spôsob odmeňovania zamestnancov. Vyberáme si ľudí, ktorí vedia zdielať entuziazmus k svojej práci a pristupujú k nej zodpovedne.

Adresa spoločnosti

FRAGOLINO PIZZA, MRB s.r.o.
Pod lipovým 8
84107 Bratislava
ID: 2664074   Dátum zverejnenia: 21.9.2016