Účtovník

MRA betón, s.r.o.

Miesto práce
Sverepec
Termín nástupu
01.07.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné, komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva.
Zabezpečenie riadneho a včasného účtovania vystavovaných faktúr, došlých faktúr, pokladničných dokladov, miezd a majetku.
Riadne evidovanie zverených účtovných dokladov.
Vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok.
Spracovanie daňových priznaní k DPH, dani z príjmov a dani z motorových vozidiel.
Pripravovanie výkazov pre Štatistický úrad SR.
Pripravovanie podkladov nadriadenému.
Metodické riadenie účtovania a nadviazaných procesov v súlade s platnou legislatívou.
Komunikovanie s audítormi, daňovými úradmi a inými inštitúciami.
Zodpovedanie za spracovanie a vedenie účtovnej agendy spoločnosti.
Iné príbuzné úlohy zadané nadriadeným.

Dobré finančné ohodnotenie.
Zodpovedajúce technické zabezpečenie.
Podpora v oblasti zaškolenia zo strany spoločnosti.
Iné sociálne výhody.

Informácie o výberovom konaní

životopis a motivačný list prosím posielať
[email protected],

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
Pokladňa - Expert
HELIOS - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Systematickosť, analytické myslenie, flexibilita, schopnosť pracovať v tíme, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť.

Spoločnosť MRA s.r.o. sa zaoberá distribúciou betónových zmesí, sypkých materiálov. Sme dynamická spoločnosť s veľkým ekonomickým zázemím a úspešnou tradíciou, ktorá pôsobí na trhu už 30 rokov a je neoddeliteľnou súčasťou stavebného sektora v našom regióne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3050705  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 400 EUR/mesiac