Recepčná/zdravotná sestra pre magnetickú rezonanciu

MR Žilina, s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnej dobe hľadáme kolegyňu/kolegu do nášho MR diagnostického centra v Žiline:
- Pracovná pozícia na plný úväzok, predpokladaný flexibilný harmonogram pracovného týždňa, odsúhlasený vedúcim lekárom

Náplň práce
- Zabezpečuje plynulý chod recepcie na pracovisku magnetickej rezonancie
- Aktívna komunikácia s klientmi diagnostického centra (pacienti, lekári)
- Telefonická komunikácia s klientmi a prideľovanie termínov vyšetrení, prípadne zmeny termínu vyšetrenia
- Zadávanie termínov do interného elektronického systému
- Starostlivosť o pacienta pred vyšetrením, uvedenie do čakárne
- Zodpovednosť za vyplnenie potrebných údajov do dotazníkov pred vyšetrením
- Evidencia dokumentov
- Procesná podpora lekárov, ako aj rádiologických technikov

- Zaujímavé pracovné prostredie
- Dynamický kolektív a prácu
- Teambuildingové aktivity
- Možnosť ďalších vzdelávacích aktivít (odborné kurzy, tréningy soft skills)
- Konkurencieschopná mzda

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

- Minimálne SŠ vzdelanie s maturitou, ideálne zdravotnícka škola
- Skúsenosť na obdobnej pozícií je veľkou výhodou
- Zmysel pre pochopenie fyzických a psychických potrieb pacienta
- Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- Precíznosť, zmysel pre detail
- Dobré organizačné a komunikačné zručnosti
- Vysoká odolnosť voči stresu
- Technická zdatnosť a počítačová gramotnosť (vyžadovaná častá práca s počítačom)
- Zmysel pre prácu v tíme

Pro Diagnostic Group (www.magnetickarezonancia.sk) je vedúci poskytovateľ rádiologických služieb na Slovensku, prevádzkujúci diagnostické centrá s modalitami ako sú MR, CT, USG či PET/CT. Svoje vedúce postavenie dosiahol lokalizáciou stredísk v najlepších slovenských nemocniciach, vybavených najmodernejšími zobrazovacími technológiami a zamestnávaním popredných rádiológov v uvedených oblastiach. V súčasnosti prevádzkuje 10 diagnostických centier rozmiestnených po celom Slovensku.

MR Žilina

Je v prevádzke od roku 2012 a po celkovej rekonštrukcii v roku 2014 sa stalo najmodernejšou prevádzkou magnetickej rezonancie v Žilinskom kraji a zároveň jednou z najmodernejších na celom Slovensku. Vysoko erudovaný tím s dlhoročnou praxou v odbore využíva najnovšie prístrojové vybavenie SIEMENS MAGNETOM Spectra 3,0T, ktoré je garanciou využitia invenčných postupov a klinických aplikácií, s cieľom čo najpresnejšej zobrazovacej diagnostiky pre pacientov a klinických lekárov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2112978  Dátum zverejnenia: 18.5.2015