Murár

MR-STAV SK, s. r. o.

Ivanka pri Dunaji a okolie, Bratislava, okres Pezinok, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce -murovanie obvodových múrov, priečok, zhotovenie vencov, betónovanie, treba vediet obklady , dlažby - suché konštrukcie- sadrokarton. SAMOSTATNOSŤ!

Veľmi dobré platobné ohodnotenie. Plat,benefit, závisí aj od toho ako vie dáný človek pracovať v danej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Murár,obkladač

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V prípade záujmu zašlite životopis na uvedenú e-mailovú adresu.
LEN V PRÍPADE SERIÓZNEHO ZÁUJMU O POZÍCIU MURÁR.

Spoločnosť sa zaoberá stavebnými prácami- RD na kľúč, opravami a ich rekonštrukciami budov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 713365  Dátum zverejnenia: 25.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1400 EUR/mesiac